TÜRKİYE GİRİŞİMCİ BULUŞMASI VE ÖDÜL...
Reklam
Reklam

TÜRKİYE GİRİŞİMCİ BULUŞMASI VE ÖDÜL TÖRENİ

TÜRKİYE GİRİŞİMCİ BULUŞMASI VE ÖDÜL TÖRENİ GİRİŞİMCİLERİ VE YATIRIMCILARI KONYA’DA BİR ARAYA GETİRECEK Girişimcilik ekosistemine değer katmak, girişimcileri bilgilendirmek, fikir ve projeleri ulusal ve uluslararası yatırımcılarla bir araya getirmek amacıylaGirişimci İş Adamları Vakfı

TÜRKİYE GİRİŞİMCİ BULUŞMASI VE ÖDÜL TÖRENİ

TÜRKİYE GİRİŞİMCİ BULUŞMASI VE ÖDÜL TÖRENİ GİRİŞİMCİLERİ VE YATIRIMCILARI KONYA’DA BİR ARAYA GETİRECEK Girişimcilik ekosistemine değer katmak, girişimcileri bilgilendirmek, fikir ve projeleri ulusal ve uluslararası yatırımcılarla bir araya getirmek amacıylaGirişimci İş Adamları Vakfı

TÜRKİYE GİRİŞİMCİ BULUŞMASI VE ÖDÜL TÖRENİ
01 Eylül 2021 - 16:53

TÜRKİYE GİRİŞİMCİ BULUŞMASI VE ÖDÜL TÖRENİ
GİRİŞİMCİLERİ VE YATIRIMCILARI KONYA’DA BİR ARAYA GETİRECEK
 
Girişimcilik ekosistemine değer katmak, girişimcileri bilgilendirmek, fikir ve projeleri ulusal ve uluslararası yatırımcılarla bir araya getirmek amacıylaGirişimci İş Adamları Vakfı

(GİV) tarafından “Cumhurbaşkanlığı Himayeleri”ndedüzenlenen Türkiye Girişimci Buluşması Zirve ve Sergisi ile bu yıl 8’incisi gerçekleştirilecek GİV Girişimcilik Ödülleri 3-4 Kasım 2021 tarihinde Konya Selçuklu Kongre Merkezi’ndehayata geçirilecek.


 
 
“Cumhurbaşkanlığı Himayeleri”nde, Girişimci İş Adamları Vakfı (GİV) tarafından,TUGVA ve KOSGEB iş birliği ile yapılan Türkiye Girişimci Buluşması Zirvesi ve Sergisi; Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Konya Valiliği, Konya Büyükşehir Belediyesi, Konya Sanayi Odası ve Konya Ticaret Odası’nın destekleri ile 3-4 Kasım 2021 tarihlerinde gerçekleşecek. Konya Selçuklu Kongre Merkezi’nde düzenlenecek zirve, sergi ve ödül töreninden oluşan etkinlikte;girişimci ve yatırımcıların yanı sıra bakanlık yetkilileri, başkanlıklar, yerel yöneticiler, Ar-Ge yöneticileri, bankacılık ve finans yöneticileri, özel sektör, sanayi ve kamu üst düzey yöneticileri ile akademisyenlerbir araya gelecek. 
 
İki gün süreceketkinlik kapsamında; Türkiye ve dünyadan fikir önderleri tarafından oturumlar gerçekleştirilirken, B2B görüşmeleri, girişimcilere yöneliközel eğitimler de yer alacak. Ayrıca yeni fikirlerin, girişimci projelerinin sergilenmesi için katılımcıların stantları ile yer alabileceği özel bir sergi alanı da olacak. 
 
Düzenlendiği ilk yıldan itibaren 1000’den fazla proje başvurusu alan, 300 projenin derecelendirildiği, bu yıl 8’incisi yapılacak olan GİV Girişimcilik ÖdülleriTöreni,etkinlik kapsamında 3 Kasım 2021 akşamı gerçekleştirilecek. Girişimcileri cesaretlendirmeyi ve ödüllendirerek motive etmeyi hedefleyen GİV Girişimcilik Ödülleri her yıl olduğu gibi bu yıl da kazanan projelere sunduğu ödül ile girişimcilere finansal kaynak desteği vererek onları teşvik edecek. 
 
Hedefimiz bu yıl 500’den fazla yeni fikir
 
Girişimci İş Adamları Vakfı’nın doğrudan doğruya girişimciliğin desteklenmesi, girişim ekosisteminin oluşturulması ve tanıtılması odaklı faaliyetlerde bulunduğunu ifade eden Girişimci İş Adamları Vakfı Başkanı Mehmet Koç,“Ülkemizde yeni başlayan girişimlerin büyük kısmı üç yılını doldurmadan sonlanıyor. Bunun temel sebebi girişimcilerin işlerini kurarken ihtiyaç duydukları tecrübeyi bilgi edinmek yoluyla elde edemiyor olmaları. GİV olarak hayata geçirdiğimiz çalışmalar ile bu alanda büyük rol üstleniyoruz. “Cumhurbaşkanlığı Himayeleri”nde düzenlediğimiz Türkiye Girişimci Buluşması Zirve ve Sergisi ileGİV Girişimcilik Ödülleri’miz ile de yatırımcı ve girişimcileri bir araya getirmeyi, yeni iş fırsatları için bir platform sağlamayı, oturumlarla girişimcilere yeni bakış açıları kazandırmayı ve sergi alanında fikirlerini sunmalarını hedefliyoruz. Proje ve fikirler dereceye girsin girmesin, hepsini törende ilan ediyor ve o projelerin yatırımcılar nezdinde bilinirliğini sağlıyor, yatırımcılara adeta bir proje havuzusunuyoruz. Bu yıl etkinliğimizi 100’den fazla fikir önderi 500’den fazla girişimci projesi ve 10.000’den fazla ziyaretçi ile gerçekleştirmeyi hedefliyoruz. Girişimcilik fikirlerinin daha da artması için insana, topluma, çevreye ve temel değerlere duyarlı girişimciler yetiştirerek, geliştirdiği sürdürülebilir iş modelleri ve fırsatları ile paydaşlarına katma değer sunmayı ülke olarak hedeflemeyiz. Bizler ülkemize ve girişimcilerimize destek olmak adına, GİV olarak çalışmalarımızı doğrudan doğruya girişimciliğin desteklenmesi, girişim ekosisteminin oluşturulması ve tanıtılması odaklı yürütüyoruz” dedi. 
 
Finansal destek sunanGİV Girişimcilik Ödülleri’nin son başvuru tarihi 30 Eylül 2021 
 
Girişimcilik ekosisteminde büyükses getiren ve kamuoyunun ilgisini çeken GİV Girişimcilik Ödülleri, bu yıl, GİV Özel Ödülü, Proje-Fikir Ödülleri, Kurumsal Girişimcilik Ödülü, Yeni Girişimcilik Ödülü, Üniversite Girişimcilik Kulüp Ödülü, Kamu Yöneticisi Ödülü, Akademisyen Ödülü, E-ticaret Girişim Ödülü, Basın/Yayın/Medya Ödülü olmak üzere 9 kategoride sahiplerini bulacak. Proje-Fikir Ödülleri kategorisinde ise ilk üçe giren proje ve fikir sahipleri, 50.000 TL, 30.000 TL ve 20.000 TL para ödülü ile projesini hayata geçirmesi için desteklenmiş olunacak.
 
Türkiye Girişimci Buluşması Zirvesi ve Sergisiile 8. GİV Girişimcilik Ödülleri kayıt ve başvuruları https://www.turkiyegirisimcibulusmasi.com adresinden yapılacak. Girişimciler, GİV Girişimcilik Ödülleri’ne 30 Eylül 2021 tarihine kadar başvurabilecekler. 
 
 
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
“Kadın İçin Taşıyoruz” projesine ödüller
“Kadın İçin Taşıyoruz” projesine ödüller
SEVİL DOLMACI ART GALLERY ve BODRUM LOFT’TAN GÖRKEMLİ DAVET
SEVİL DOLMACI ART GALLERY ve BODRUM LOFT’TAN GÖRKEMLİ DAVET