DÜNYA DEĞİŞİM AKADEMİSİ 120. MERKEZİNİ...
Reklam
Reklam

DÜNYA DEĞİŞİM AKADEMİSİ 120. MERKEZİNİ ILGAZ’DA AÇTI!

DÜNYA DEĞİŞİM AKADEMİSİ 120. MERKEZİNİ ILGAZ’DA AÇTI! Dünyanın her ülkesinde temsilcileri bulunan Dünya Değişim Akademisi, 120. merkezini Ilgaz’da açtı! “Ilgaz Anadolu’nun sen yüce bir dağısın.” dizeleriyle ilkokuldan tanıdığımız, yaz kış cennet bahçesi Ilgaz, Dünya Değişim Akademisi açılış kutlamalarına ev sahipliği yaptı.

DÜNYA DEĞİŞİM AKADEMİSİ 120. MERKEZİNİ ILGAZ’DA AÇTI!

DÜNYA DEĞİŞİM AKADEMİSİ 120. MERKEZİNİ ILGAZ’DA AÇTI! Dünyanın her ülkesinde temsilcileri bulunan Dünya Değişim Akademisi, 120. merkezini Ilgaz’da açtı! “Ilgaz Anadolu’nun sen yüce bir dağısın.” dizeleriyle ilkokuldan tanıdığımız, yaz kış cennet bahçesi Ilgaz, Dünya Değişim Akademisi açılış kutlamalarına ev sahipliği yaptı.

DÜNYA DEĞİŞİM AKADEMİSİ 120. MERKEZİNİ ILGAZ’DA AÇTI!
31 Ekim 2018 - 21:48

 
 
DÜNYA DEĞİŞİM AKADEMİSİ 120. MERKEZİNİ ILGAZ’DA AÇTI!

Dünyanın her ülkesinde temsilcileri bulunan Dünya Değişim Akademisi, 120. merkezini Ilgaz’da açtı! “Ilgaz Anadolu’nun sen yüce bir dağısın.” dizeleriyle ilkokuldan tanıdığımız, yaz kış cennet bahçesi Ilgaz, Dünya Değişim Akademisi açılış kutlamalarına ev sahipliği yaptı. Oksijen deposu eşsiz ormanları, yeşilin her tonunda doğa güzellikleriyle meşhur beldede, dünyanın en güçlü değişim teknikleri uygulanacak.

“Şimdi değişim zamanı!” sloganı ile kısa zamanda Türkiye’den yurt dışına açılan Akademi’nin tam donanımlı Değişim Uzmanları, herkesi Ilgaz’ın eşsiz doğasında değişim sanatı programlarını uygulamaya davet ediyor. Hayallerinizi ertelemeyin, engellerinizi değişerek aşın diyen Uzmanlardan etkili bir mesaj var: “Eğer hayatınızı değiştirmek için bir değişim yaşamak istiyorsanız, önce değişime karşı olan direncinizin farkına varın. Değişimin önündeki en büyük engel alışkanlıklardır. Birey değişime uyum sağlayıp başarılı olmak için alışkanlık zindanından çıkmalı ve alışkanlıklarının üstesinden gelebilmelidir.”

Dünya Değişim Akademisi’nde, kurucularının 55 yıllık bilgi ve deneyimi ile 50’den fazla Değişim Sanatı programı uygulanıyor. Bireyin değişimi ve gelişimi üzerine uygulanan Değişim Sanatı programları Değişim Uzmanları tarafından sunuluyor.


DEĞİŞİM SANATI NEDİR?

Her insan kendine has yetenekler hazinesi ile doğar. Fakat çok az insan bu hazineyi keşfeder ve hayata geçirir. Çoğunluk ise günümüzün yaşam dinamiği içinde bu hazineyi keşfedemediği ve hatta fakına bile varmadığı bir yaşam sürdürür.

Değişim Sanatı, insanın içindeki bu hazineyi keşfetmesi ve hayata geçirmesi için sunulan teorik ve pratik çalışmalar bütünüdür. Değişim bir yaratıcılık patlamasıdır.

Değişim tesadüfi olmamalı, bilinçli olmalıdır. Yaşamı yok eden her şey engellenmeli ve yaşamı var eden her şey desteklenmelidir. Değişim sayesinde yaşamı çirkinleştiren ve zayıflatan şeylerin yerine yaşamı güzelleştiren ve güçlendiren şeyler geçer.


İnsan, bu hayata yeni geldiğinde yani bebekken kendi öz doğasına en yakın haldedir. Fakat yaşamın dinamikleri çocuğun bu öznelliğini bozar; onu korkular, kaygılar, hırslar, beklentiler, hayal kırklıkları içine hapseden yargı ve inanç kalıpları ile doldurur.

DEĞİŞİM SANATI PROGRAMLARI NELERDİR VE İNSANA NE KATAR?

Değişim Uzmanları liderliğinde uygulanan Değişim Sanatı programları, bireyin kendi öz doğasını keşfetmesini ve potansiyellerini harekete geçirmesini sağlar. Böylece yaşam sonsuz olanaklar sunan bir maceraya dönüşecektir. İnsan coşku ve heyecan ile yaşama sarılacak ve geride kalan tek bir an için bile pişmanlık ya da kayıp duygusu yaşamayacaktır.

Aşk, Sağlıklı Cinsellik, Ebeveyn Olma, Affetme gibi konularda uygulanan Değişim Sanatı programları insana hep özlediği ve aradığı aşk ve aile hayatını sunacaktır.

Korkuları Aşma, Kıskançlıktan Özgürleşme, Öfkeden Özgürleşme, Nefretten Özgürleşme gibi Değişim Sanatı programları ise bireyin baskıladığı ve bu nedenle içinde biriken, böylece negatif düşünce ve davranış kalıplarına neden olan olumsuz enerjileri atmasını ve daha hafif ve mutlu bir hayat sürmesini sağlayacaktır.

Sezgili Olma, Tekamül, Anda Kalma, Farkındalık, Kendini Bilme gibi Değişim Sanatı programları sayesinde ise birey görünenin arkasında gizli olanı fark edip keşfedecek ve aslında görünen ile gizli olanın derinde bütün teşkil ettiğini, bölünmenin sadece yüzeyde olduğunu anlayacaktır.

Liderlik, Motivasyon, Organizasyon ve Strateji Geliştirme, Zaman Yönetimi gibi pek çok konuda oluşturulan Değişim Sanatı programları ise iş ve kariyer yaşamında bireyi olmak istediği yere taşıyacaktır. Kişi, bireysel ya da grup halinde elde edilen kazanımların aslında tüm insanlığa ait olduğunu anlayacak ve bundan keyif alacaktır.

Başarı, Özgüven, Cesaret, Güç, Sorumluluk, Özgürlük gibi kavramlar üzerine oluşturulan Değişim Sanatı programları, bireyin elde ettiklerinin daha sorumlu olması için kendisine verildiğini anlamasını sağlayacaktır.

Ve daha pek çok Değişim Sanatı programı, Değişim Uzmanları rehberliğinde bireye aradığı hayat yolunu bulması ve bu yolda güven ve kararlılıkla yürümesi için gerekli olan değişimi yaşatarak, eski kabuğundan sıyrılıp yepyeni bir insan olması için rehber olacaktır.


Dünya Değişim Akademisi, Yeni Yüzyıl Üniversitesi ile birlikte Değişim Uzmanlığı Sertifika programları uygulamaktadır. Değişim Uzmanı olmak isteyenler için açılan yeni dönem kurs tarihleri :
12-19 Aralık 2018 
11-18 Mart 2019
15-22 haziran 2019
Değişim Uzmanlığı hakkında daha fazla bilgi ve başvuru için iletişim:
0533 258 77 72 –[email protected]


Değişim için kararlı olanların ilk adresi Dünya Değişim Akademisi, Ilgaz’da da pratik ve teorik sunumları; bilgili, deneyimli, motivasyon dolu Değişim Uzmanları ile hizmet verecek. İçinizdeki değişim ateşini yakabilir, daha aydınlık, mutlu yarınlara adım atabilirsiniz.”   

Dünya Değişim Akademisi
[email protected]
http://www.dunyadegisimakademisi.com


“ Ekonomidünya” sitesi basın sponsorluğumuzu yapmaktadır.
www.ekonomidunya.com  - [email protected]
C:\Users\Toshıba\Desktop\EKONOM~1.JPG

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kooperatif Bir parçası sensin!
Kooperatif Bir parçası sensin!
Almanya resesyonun kıyısından nasıl döndü?
Almanya resesyonun kıyısından nasıl döndü?