ALTIN KÜRE YAKLAŞTIKÇA HEYECAN ARTIYOR!
Bu sene 77.si düzenlenecek olan Altın Küre ödüllerini Ricky Gervais sunacak.
Altın Küre ödüllerini Margot Robbie, Scarlett Johanson, Salma Hayek, Dakota Fanning, Rami Malek, Chris Evans, Ana De Armas, Amy Poehler, Tim Allen, Pierce Brosnan kazananlara takdim edecekler.Oscar’ın habercisi olarak bilinen Altın Küre’nin 77.si 5 Aralık Pazar’ı 6 Aralık Pazartesi’ye bağlayan gece saat 3:00’da Foxlife kanalından canlı olarak yayınlanacak. Sinemaseverlerin ve benimde sabırsızlıkla beklediğim müthiş organizasyonda aday listesi ise şöyle…
Drama dalında en iyi film
1917
Irishman
Joker
Marriage Story
The Two Popes
Müzikal yada komedi dalında en iyi film
Dolamite is my name
Jojo Rabbit
Knives Out
Once Upon a Time In Hollywood
Rocketman
En iyi yönetmen
Bong Joon Ho, Parasite
Sam Mendes, 1917
Quantin Tarantino, Once Upon a Time In Hollywood
Martin Scorsese, The Irishman
Todd Phillips, Joker
Drama dalında en iyi erkek oyuncu
Christian Bale, Ford V Ferrari
Antonio Banderas, Pain and Glory
Adam Driver, Marriage Story
Joaquin Phoenix, Joker
Jonathan Pyrce, The Two Popes
Drama dalında en iyi kadın oyuncu
Cynthio Erivo, Harriet
Scarlett Johanson, Marriage Story
Soarise Ronana, Little Women
Charlize Theron, Bombshell
Renee Zellweger, Judy
Drama dalında en iyi yardımcı erkek oyuncu
Tom Hanks, A Beautiful Day in The Neighborhood
Al Pacino, The Irishman
Joe Pesci, The Irishman
Brad Pitt, Once Upon a Time in Hollywood
Anthony Hopkins, The Two Popes
Drama dalında en iyi kadın oyuncu
Annette Benning, The Report
Margot Robbie, Bombshell
Jennifer Lopez, Hustlers
Kathy Bates, Richard Jewell
Laura Dern, Marriage Story
Canberk Turan
Bu sene 77.si düzenlenecek olan Altın Küre ödüllerini Ricky Gervais sunacak.
Altın Küre ödüllerini Margot Robbie, Scarlett Johanson, Salma Hayek, Dakota Fanning, Rami Malek, Chris Evans, Ana De Armas, Amy Poehler, Tim Allen, Pierce Brosnan kazananlara takdim edecekler.Oscar’ın habercisi olarak bilinen Altın Küre’nin 77.si 5 Aralık Pazar’ı 6 Aralık Pazartesi’ye bağlayan gece saat 3:00’da Foxlife kanalından canlı olarak yayınlanacak. Sinemaseverlerin ve benimde sabırsızlıkla beklediğim müthiş organizasyonda aday listesi ise şöyle…
Drama dalında en iyi film
1917
Irishman
Joker
Marriage Story
The Two Popes
Müzikal yada komedi dalında en iyi film
Dolamite is my name
Jojo Rabbit
Knives Out
Once Upon a Time In Hollywood
Rocketman
En iyi yönetmen
Bong Joon Ho, Parasite
Sam Mendes, 1917
Quantin Tarantino, Once Upon a Time In Hollywood
Martin Scorsese, The Irishman
Todd Phillips, Joker
Drama dalında en iyi erkek oyuncu
Christian Bale, Ford V Ferrari
Antonio Banderas, Pain and Glory
Adam Driver, Marriage Story
Joaquin Phoenix, Joker
Jonathan Pyrce, The Two Popes
Drama dalında en iyi kadın oyuncu
Cynthio Erivo, Harriet
Scarlett Johanson, Marriage Story
Soarise Ronana, Little Women
Charlize Theron, Bombshell
Renee Zellweger, Judy
Drama dalında en iyi yardımcı erkek oyuncu
Tom Hanks, A Beautiful Day in The Neighborhood
Al Pacino, The Irishman
Joe Pesci, The Irishman
Brad Pitt, Once Upon a Time in Hollywood
Anthony Hopkins, The Two Popes
Drama dalında en iyi kadın oyuncu
Annette Benning, The Report
Margot Robbie, Bombshell
Jennifer Lopez, Hustlers
Kathy Bates, Richard Jewell
Laura Dern, Marriage Story
Canberk Turan