DÜNYA DEĞİŞİM AKADEMİSİ 78....

DÜNYA DEĞİŞİM AKADEMİSİ 78. MERKEZİNİALMANYA’DAAÇTI!

DÜNYA DEĞİŞİM AKADEMİSİ 78. MERKEZİNİALMANYA’DAAÇTI!

DÜNYA DEĞİŞİM AKADEMİSİ 78. MERKEZİNİALMANYA’DAAÇTI!
08 Temmuz 2018 - 19:01

DÜNYA DEĞİŞİM AKADEMİSİ 78. MERKEZİNİALMANYA’DAAÇTI!

 

 

Dünya Değişim Akademisi 78. merkeziniAlmanya’da açtı. Kendini değiştir dünyan değişsin sloganı ile Türkiye’den dünyaya açılan kurumun tam donanımlı Değişim Uzmanları,Almanya’da da dünyanınen kadim ve güçlü değişim tekniklerini sunacaklar!

 

Dünya Değişim Akademisi’nin bütün merkezlerinden yansıyan huzur, güven, bilgelik dolu atmosferi, Almanya’da da bulacaksınız!“Değişim bir maceradır, tadı damağınızda kalır” diyen içtenve bilgiliDeğişim Uzmanları,herkesi kendini keşfe ve değişime davet ediyor. Ünlü Değişim Nedir Ve Nasıl Gerçekleşir? kitabındangüzel bir mesajları var: Değişimintemelkurallarındabirigerçekdeğişimininsanınanlayışına, gelişmesinevefarkındalığınabağlıolmasıdır.Anlayışvefarkındalıksayesindezehirlibirkimyasal biledeğişimiçinkullanılaraksağlığıngelişmesinenedenolabilir, fakatyoksabirilaç bile değişimiengelleyerekzehirhalinegelebilir…

 

Mekandatemel olarak nefes, biyoenerji, vücut çalıştırma teknikleri, konsantrasyon ve derin gevşeme çalışmaları sunulacak. Stres Yönetimi, Öfkeyi Dönüştürme, Korkuyu Aşma, Depresyondan Özgürleşme, Kıskançlık Kontrolü, Başarı, Kendini İfade Etme, İlişki Sanatı gibiarayışlarınıza uygun pek çok etkili programdan faydalanma imkanıvar.

 

Değişim için kararlı olanların ilk adresi olacak Dünya Değişim Akademisi,  sizi motive eden Uzmanları, zengin pratik ve teorik sunumları ileAlmanya’da da bilgelik ve deneyimle dolu bir ortam hazırlamış. İçinizdeki değişim ateşini yakabilir, daha aydınlık, mutlu, anlamlı yarınlara adım atabilirsiniz. 

 

Dünya Değişim Akademisi – Almanya

[email protected]

http://www.dunyadegisimakademisi.com

 

 

E-mail: [email protected]

 

“ Ekonomidünya” sitesi basın sponsorluğumuzu yapmaktadır.

www.ekonomidunya.com  - [email protected]

 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Şirket evliliklerinin bilançosu 30 milyar lirayı aştı
Şirket evliliklerinin bilançosu 30 milyar lirayı aştı